logo

Medijiem

MEDIJIEM

KĀ VADOŠAIS PRIVĀTAIS DROŠĪBAS PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS, G4S LATVIA ALLAŽ RŪPĒJAS, LAI KLIENTI UN PLAŠĀKA SABIEDRĪBA UZZINA PAR JAUNĀKAJ;AM TENDENCĒM UN RISINĀJUMIEM DROŠĪBAS JOMĀ.

AS G4S Latvia ir vadošādrošības risinājumu kompānijaLatvijā, un ir vadošais privātais darba devējs, nodarbinot vairāk nekā 1300 darbinieku. G4S uzņēmums ir pasaulē lielākās drošības risinājumu kompānijas G4S plc grupas uzņēmums Latvijā.

ASG4S Latvia sniedz drošības pakalpojumus vairāk nekā 13 000 fiziskām un juridiskām personām Latvijā, t.sk., dažādu nozaru vadošajiem uzņēmumiem, kā arī klientiem valsts sektorā, izstrādājot individuālos drošības risinājumus un nodrošinot tehniskās un fiziskās apsardzes, montāžas un inkasācijas pakalpojumus, kā arī mācības.

ASG4S Latvia ir viens no retajiem uzņēmumiem nozarē, kas saņēmis Industriālo drošības sertifikātuAtzītās aizsardzības organizācijas Atbilstības sertifikātu un AS Inspecta Latvia sertifikātu atbilstoši kvalitātes sistēmas ISO 9001:2008 standarta prasībām. Šobrīd G4S plc darbojas vairāk nekā 100 valstīs, nodarbināto skaitam pārsniedzot 585 000 cilvēku.

2011.un 2012. gadā G4S Latvia saņēmis Labss serviss novērtējumu, kā arī Ilgtspējas indeksa sudraba godalgu.

G4S Latvia ir viens no "Drošības nozares kompāniju asociācijas" dibinātājiem. Plašāka informācija www.dnka.lv

Sekojiet G4S Latvia jaunumiem arī @g4s_latvia, kā arī sociālajos tīklos Facebook un Draugiem.lv.

BACK TO TOP